Przełom Aegyptus w leczeniu skóry

zdrowa-skora

Jeśli masz wrażliwą, tłustą lub suchą skórę, cierpisz na wypryski, trądzik różowaty, trądzik lub inne zaburzenia skóry potrzebujesz naturalnych środków, które nie zawierają żadnych wypełniaczy ani żrących chemikaliów. Musisz przywrócić równowagę swojej skórze leczeniem, któro pomoże być twojej skórze zdrowej.

Nie ma znaczenia jakich środków leczniczych używasz, jeśli twoja skóra nie jest zdrowa może nie wchłonąć składników zawartych w produktach do leczenia skóry.

Najważniejszą rzeczą jest to , aby utrzymać skórę czystą i właściwie złuszczoną. Żrące chemikalia mogą tylko spowodować uszkodzenie skóry czyniąc odnowę komórek skóry trudniejszą.

Aegyptus to przełom w leczeniu pielęgnacji skóry.

zdrowa-skora2

Produkty są w 100% naturalne, bez środków chemicznych.

Cel numer jeden to utrzymanie skóry zdrowej. Zdrowa skóra jest młoda i żywa z charakterystycznym mocnym i zdrowym kolorytem.

Aegyptus oferuje kompleks hydrolizera skóry ( złuszczające leczenie skóry ) dla królowych (kobiet ) i faraonów (mężczyźn).

Produkty te są formułowane z soli morskiej i czystych cukrów trzciny, zebranych z całego świata, w połączeniu z aloe vera. Jest to niedrażniący nadzwyczajne złuszczacz. Usuwa on zanieczyszczenia (martwe komórki w skórze), zamyka pory, usuwa zaskórniki i wągry, usuwa przebarwienia związane z wiekiem i restruktulizuje skórę. Oprócz tego daje odnowionej skórze pielęgnację i natlenienie. Żaden inny środek do pielęgnacji skóry lub środek złuszczający nie działa tak dobrze jak kompleks hydrolizera skóry.

Po złuszczaniu jest bardzo ważne, aby nawilżać swoją skórę odpowiednio w leczeniu pielęgnacyjnym.

nawilzaja-skore

Aegyptus oferuje pochłaniacz skórnego serum ( nie – oleistego ), które jest doskonałe dla osób o skórze tłustej. Aegyptus nie pozostawia żadnych śladów. Bogate, skoncentrowane kremy o lekkiej konsystencji są odmładzaczem skóry – krem dzienny i skórny odnowiciel – krem nocny.

Przyśpieszacz skóry jest formowany z wody różanej, soku z Aloe-very, beta-karotenu i innych naturalnych składników zawierających witaminy, minerały i inne ważne składniki dla odbudowy i rozoju komórek skóry.

Kremy Aegyptus są formułowane z soku z aloes very i mieszane z mango, orzechem macadamia, kakao i innymi bogatymi masłami z niezwykłymi właściwości korzystnymi dla komórek skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*